Oportunitate de locuri de muncă

Extend Finance caută oameni care doresc să lucreze pe postul de consilieri ipotecari și de asigurări.

Dacă sunteți interesat de finanțe, sunteți flexibil și vă conectați cu ușurință cu oamenii, atunci această slujbă este pentru dvs.!
mortgage application

Responsabilități

  • Aducerea activă a clienților
  • Selecția adecvată a produselor în funcție de nevoile și capacitățile acestora
  • Consultanță și construirea de relații pe termen lung cu clienții
  • Îmbunătățirea continuă a cunoștințelor despre produs și a tehnicilor de vânzare

Cerințe

  • Stăpânire bună a limbii engleze
  • Permis de conducere și mașină
  • Fiind deschis la munca pe teren
  • Ușurința de a stabili contacte cu clienții
  • Disponibilitatea de a extinde calificările proprii și dezvoltarea profesională ulterioară
  • Căutăm oameni cu experiență, precum și oameni care ar dori să-și înceapă cariera pe piața financiară

Noi oferim

Lucrați într-o echipă prietenoasă, tânără și dinamică și:

  • Salariu bazat pe comision
  • Acces la întregul panou de asigurări (22 furnizori)
  • Acces la unul dintre cele mai mari cluburi ipotecare din Marea Britanie (Legal și General – 104 bănci)
  • Acces la asigurări comerciale și personalizate, inclusiv pentru clădirii și conținut
  • Sprijin și asistență în aducerea de clienți
  • Program de instruire adaptat nevoilor dumneavoastră
  • Posibilitatea dezvoltării și construirii propriei echipe

Interesat? Nu ezita!

Locul dvs. de reședință nu contează, operăm în toată Marea Britanie

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să ne trimiteți câteva informație despre dvs. și CV-ul dvs. la adresa noastră de e-mail: info@extendfinance.co.uk .

Vom răspunde la fiecare solicitare. Mulțumesc!